הדסה אופטימל

ניתוח לייזר להסרת משקפיים – משנה את החיים בעשרים דקות

חושבים על ניתוח לייזר להסרת משקפיים? רוצים לדעת אם אתם מתאימים ואיך זה ישפר את איכות החיים שלכם? ד”ר איל שטרסמן, מנהל מערך ניתוחי הלייזר בהדסה מדיקל מסביר ועושה סדר

להשתחרר מעול המשקפיים והעדשות

המגוון של מנותחי הלייזר רחב ביותר והוא משותף לרבים מקרב קצרי הראות בעולם, המבקשים להשתחרר מהעול של הרכבת משקפיים או הטרחה שכרוכה בעדשות מגע.

“בניגוד למה שחושבים, ניתוח להסרת משקפיים אינו ניתוח קוסמטי-אסתטי, הוא נובע בעיקר מצורך תפקודי, כך אומר ד”ר איל שטרסמן, מנהל תחום רפואת עיניים בהדסה מדיקל. ד״ר שטרסמן, מומחה בקרנית ומחלות העין החיצונה, הוא בעל ניסיון של יותר מ-15 שנה בניתוחי לייזר ומנתח במרכז הרפואי של הדסה עין כרם להסרת משקפיים בלייזר בירושלים וברמת גן.

“הפרופיל של הפונים לניתוחי לייזר הוא רחב ביותר,” אומר ד״ר שטרסמן. לפני שבוע היה אצלי חסיד מקהילת ‘תולדות אהרון’ ואתמול ניתחתי מטפס הרים. יש רבים העוסקים בספורט  – אתגרי, מקצועי או חובבני – שהעדשות או המשקפיים מפריעים להם בעיסוק הספורטיבי. הם רואים בניתוח לייזר אמצעי להשתחרר מן התלות ולעשות דברים שקודם לא יכלו לעשות, בגלל מגבלת הראייה והעזרים הנלווים לה.”

 

”ר איל שטרסמן

 הדסה מדיקל – מרכז עולמי לניתוחי לייזר

ניתוח לייזר מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת ביותר, בטוחה, מדויקת ומהירה. הוא נמשך כעשרים דקות בלבד ומתבצע בהרדמה מקומית בטיפות מאלחשות ולא בזריקות.

אף שניתוח הלייזר קל ובטוח, כל מטופל שמגיע להדסה מדיקל יודע שהוא מטופל בידו הבטוחה של ד״ר שטרסמן ובמכשור המתקדם ביותר.

״אין מדובר בניתוח להצלת חיים, אלא בניתוח מבחירה של המטופל לשיפור של איכות חייו,” אומר ד״ר שטרסמן. ״לכן לפני הניתוח אני נפגש עם המטופל לשיחה של כשעה, שבמהלכה יש תיאום ציפיות והסבר מקיף על הניתוח ועל התהליך. אני מעודד את המטופלים להישאר בקשר ולחזור לביקורת ככל שהם מרגישים צורך בכך.״

ד״ר שטרסמן מראה בטלפון האישי שלו סרטון ששלחה לו בוואטסאפ צ’יאן לי (שם בדוי), מנותחת משנגחאי, אשת עסקים שטסה עד אליו להדסה מדיקל לניתוח לייזר. צ’יאן לי שולחת לו ברכות ו״מדגמנת״ חיים חדשים ללא משקפיים… היא הגיעה בעקבות המלצה חמה שקיבלה מאחותה, שגם היא טסה 8000 ק״מ משנחאי להדסה ובביטחון גמור הפקידה את עיניה בידיו האמונות של ד״ר שטרסמן.

ניתוח לייזר הוא היום נגיש מאוד מבחינה כספית גם הודות להשתתפות של קופות החולים. כל אדם מגיל 18 שרוצה לשפר את איכות חייו יכול לעשות את הניתוח ולהתחיל לחיות בלי משקפיים.

התקשרו 3811* או השאירו פרטיכם