המרפאה האורתופדית

אבחון נכון הוא המפתח לטיפול הנכון

סובלים מבעיה אורתופדית? מפרקים, כתפיים? גב? פגיעות ספורט? רוצים להחלים ולחזור לשגרה?

כאבים אורתופדיים לא מאובחנים יכולים לשבש את החיים ולפגוע פגיעה של ממש באיכותם. המפתח לפתרון בעיות אורתופדיות הוא אבחון נכון, כזה המתחשב בתמונה הבריאותית הכוללת של המטופל ובאורח חייו.

לפעמים למרפאות בקהילה קשה לתת מענה לבעיות ספציפיות. מספר האורתופדים במרפאה הציבורית מצומצם ובאופן טבעי האורתופד המקבל בקהילה אינו מומחה בכל תחומי האורתופדיה.

במקרים רבים אנו מחפשים רופא אורתופד פרטי, שיוכל לתת מענה לצורך האישי והייחודי שלנו.

אורתופד פרטי

המרפאה האורתופדית של הדסה מדיקל פועלת בגישה רב-מערכתית ומותאמת אישית לצורכי המטופל, והרופאים המקבלים בה באים מקשת רחבה של התמחויות אורתופדיות, כדי להעניק למטופל ייעוץ, אבחון והפניה להמשך טיפול ניתוחי ושאינו ניתוחי המתאים למצבו הרפואי, לגילו ולעיסוקיו היום-יומיים.

במרפאה האורתופדית של הדסה מדיקל מטפלים בכל המגוון של בעיות אורתופדיות: החלפת מפרקים, עמוד שדרה, ייעוץ לסיבוכי שברים, סחוס ותאי גזע, פציעות ספורט וארתרוסקופיה, בעיות כתף, עומס יתר ושברי מאמץ, ועוד. כמו כן ניתן לקבל ייעוץ ואבחון לבעיות אורתופדיות בילדים, כולל הפרעות בהליכה, דפורמציות והארכות גפיים, ועוד.

טובי המומחים של הדסה בארץ ובעולם מחכים לכם במרפאה האורתופדית של הדסה מדיקל. המרפאה מאובזרת במכשור חדיש ובציוד מהמשוכללים בישראל. בעזרת אבחון נכון וטיפול אצל המומחה המתאים תוכלו לחזור לשגרת החיים, ולהמשיך "לרוץ" קדימה.

רק אבחון, ייעוץ וטיפול בידי רופא אורתופד פרטי מומחה, המתמחה בבעיה שאתם סובלים ממנה ויכול לתת לכם מענה אישי ומקצועי מהמעלה הראשונה, יעניק לכם את השינוי שאתם מייחלים לו.

הרופאים שלנו:

שם הרופאתפקידתחומי התמחות עיקריים
פרופ' מאיר (אירי) ליברגלמנהל אגף השריר והשלדטראומה אורתופדית, החלפות מפרקים (ברך / ירך), שברים מורכבים
פרופ' יורם וייל

מנהל יחידת הטראומה האורתופדית

טרואמה, כירורגיה אורתופדית.

ד"ר ציון עידורופא בכירארתרוסקופיות ובדיקות ספורט, פגיעות עומס יתר, שברי מאמץ
פרופ' פרץ איתירופא בכירהחלפות מפרקים (ברך / ירך), רפואת ספורט (ירך) ואורתופדיה כללית
ד"ר ולדימיר גולדמןרופא בכיר, מנהל שירות דפורמציות של הגפייםאורתופד מבוגרים וילדים, כירורגיה אורתופדית במחלקה האורתופדית של המרכז הרפואי הדסה
ד"ר אמיר הזהרופא בכיררופא בכיר ביחידה לכף רגל וקרסול במחלקה לכירורגיה אורתופדית
ד"ר אלכס גרינברגרופא בכיררופא בכיר ביחידה להחלפת מפרקים

התקשרו 3811* או השאירו פרטיכם