מרפאת האסתטיקה

טיפולי פנים חדשניים בידי רופאים מומחים

כולנו היינו רוצים לשמור על מראה פנים צעיר ונטול קמטים לאורך זמן. אלא שעם ההתבגרות מתחיל תהליך הזדקנות, שמשפיע על העור שלנו וגורם לו להיראות נפול ו”עייף”. הוא מאבד את הגמישות שלו ומשפיע על המראה הכללי שלנו השפעה דרמתית. הסיבה המרכזית לכך היא שעם השנים גופנו מייצר פחות ופחות קולגן – שהוא החלבון הנפוץ והחשוב ביותר בגופנו.

הרפואה המודרנית שוקדת כל העת על פתרונות רפואיים-אסתטיים לא פולשניים, שאינם מצריכים ניתוח ומאפשרים לטפל תוך כדי שגרת עבודה ופעילות רגילה.

במרפאה לכירורגיה פלסטית-אסתטית של הדסה מדיקל ברמת גן פועלים פלסטיקאים מומחים לטיפולי פנים אסתטיים. בין אלה: הזרקות של חומצה היאלורונית ובוטוקס.

טיפול אסתטי בבוטוקס מיועד להעלמה ולטשטוש של קמטים, ופועל על ידי הזרקת החומר אל הקמט מתחת לעור, דבר הגורם לאזור להימתח ולהתיישר. טיפולים אלו יעילים בעיקר לקמטי הבעה, בחלק העליון של הפנים כגון בין הגבות, במצח ובאזור העיניים. בעזרת רופא כירורג פלסטי מומחה לאסתטיקה אפשר לטפל גם בקמטי הבעה בחלק התחתון של הפנים, באזור הצוואר וסביב הפה.

טיפולי פנים חדשניים במרפאת האסתטיקה של הדסה מדיקל

השימוש בחומר המילוי הנקרא חומצה היאלורונית נפוץ מאוד גם כן לעיצוב אזור הפנים, ומשלים למעשה את טיפולי הבוטוקס. בטכניקת המילוי אפשר לעצב מחדש את צורת האף, ליצור עצמות לחיים גבוהות יותר, לתת נפח ומראה מלא וחושני לשפתיים ועוד.

חומרי מילוי קמטים על בסיס חומצה היאלורונית מיועדים להזרקה לשכבת העור האמצעית והעמוקה, לתיקון קמטים קלים עד עמוקים, תיקון שקעים ואי-סימטריה, להענקת נפח לאזורים שונים בפנים, למילוי צלקות אקנה ועוד.

לפני שבוחרים בהליך של טיפולי פנים אסתטיים חשוב מאוד להתייעץ עם רופא מנוסה בתחום, רצוי מנתח פלסטי או כירורג בעל התמחות בטיפולים אסתטיים. יש לזכור כי הבוטוקס הוא חומר רעיל שבמינונים גבוהים מאוד יכול לגרום נזק בלתי הפיך. טיפול הבוטוקס נועד לשתק את השרירים שגורמים להופעת הקמטים, וביצוע מוצלח של ההליך דורש ידע מקיף ודיוק רב מבחינת כמויות החומר ואופן ההזרקה.

לא מומלץ לבחור בקוסמטיקאית לביצוע הזרקת בוטוקס, כי אין לה הידע הרפואי המקיף המביא בחשבון את התמונה הרפואית הכוללת, ויכול לסייע כאשר יש תופעות לוואי או צורך בהתערבות רפואית בעקבות הטיפול.

במרפאה לכירורגיה פלסטית אסתטית של הדסה מדיקל ברמת גן נותנים ייעוץ וטיפול שוטף הרופאים המומחים של המחלקה לכירורגיה פלסטית בהדסה, ובהם: פרופ’ אלכס מרגוליס, מנהל המחלקה, ד”ר נטע אדלר, ד”ר תומר צור, ד”ר נועם ארמון וד”ר דלית עמאר.

מלבד טיפולים אסתטיים שנוגעים לאזור הפנים ניתנים ייעוצים בנוגע להליכים אסתטיים שדורשים התערבות כירורגית נרחבת יותר – והפניות לניתוחים בבית החולים הדסה. בהמשך יוצעו גם טיפולים אסתטיים נוספים.

שאלות ותשובות

ד”ר איליא, מה היתרון של המרכז לכירורגיה פלסטית-אסתטית של הדסה מדיקל?

“תחום הטיפולים האסתטיים הוא תחום רחב, שנפרץ לעיתים קרובות. ‘מטפלים’ שאינם רופאים עושים הליכים כירורגיים ואסתטיים בלי ידע וניסיון של כירורג פלסטי מומחה. יש לכך השלכות חמורות ולעיתים נגרמים נזקים בלתי הפיכים. היתרון המשמעותי של הדסה מדיקל הוא שכל הטיפולים נעשים בידי רופאים מומחים בכירורגיה פלסטית – כולם רופאים בכירים מביה”ח הדסה. אנחנו מאמינים שזה תנאי סף שכל מי שחושב על הליך אסתטי או כירורגי צריך להציב לעצמו.”

אילו טיפולים יוצעו במרפאה לכירורגיה פלסטית-אסתטית של הדסה ברמת גן?

“במרפאה יוצעו בשלב הראשון טיפולים אסתטיים שנוגעים לאזור הפנים – ובכללם הזרקות של חומצה היאלורונית וטיפולים להעלמת קמטים בזריקות. כמו כן יינתנו ייעוצים בנוגע להליכים אסתטיים שדורשים התערבות כירורגית נרחבת יותר – והפניות לניתוחים בבית החולים הדסה. בהמשך יוצעו גם טיפולים אסתטיים נוספים.”

מי הרופאים שייתנו ייעוץ וטיפול במרפאה החדשה?

“במרפאה ברמת גן ייתנו שירות הרופאים המומחים של המחלקה לכירורגיה פלסטית בהדסה, ובהם: פרופ’ אלכס מרגוליס, מנהל המחלקה, ד”ר נטע אדלר, ד”ר תומר צור, ד”ר נועם ארמון וד”ר דלית עמאר.”

הרופאים שלנו:

שם הרופאתפקידתחומי התמחות עיקריים
פרופ’ מרגוליס אלכסנדרמנהל מרכז לכירורגיה פלסטית ואסתטית  ומנהל היחידה לכירורגיה פלסטית ילדיםכירורגיה פלסטית ואסתטית במבוגרים וילדים
ד”ר יהונתן איליאמנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטיתניתוחים וטיפולי אסתטיים של הפנים, חומרי מילוי והזרקות, תיקון עפעפיים, הרמת גבות ומתיחת פנים
ד”ר נעם ארמוןכירורגיה פלסטית אסתטיתרופא ומנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית
ד”ר דלית עמארכירורגיה פלסטית משחזרת ואסתטיתרופאה בכירה במחלקה לכירורגיה פלסטית משחזרת ואסתטית
ד”ר נטע אדלרמנהלת שירות שחזורי השד ומיקרוכירורגיהמומחית לכירורגיה פלסטית ורופאה בכירה במחלקה לכירורגיה פלסטית בהדסה
ד”ר תומר צורמומחה בכירורגיה פלסטיתמומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית

התקשרו 3811* או השאירו פרטיכם