רופא עיניים פרטי

מרפאת עיניים הדסה מדיקל

רפואת עיניים מתקדמת בהדסה מדיקל – מערך מומחים לייעוץ, טיפול וליווי אישי ומקצועי צמוד. מחפשים רופא עיניים פרטי? פנו למרפאה הפרטית של הדסה מדיקל. הפרטים לפניכם.

המרפאה לרפואת עיניים מתקדמת בהדסה מדיקל מרכזת את כל תחומי רפואת העיניים תחת קורת גג אחת. רופאי העיניים המובילים של הדסה מביאים עימם ניסיון, ידע ומצוינות רפואית כדי לתת לכל מטופל את המענה המתאים לבעיה הייחודית שלו כדי שיוכל לחזור לשגרת חיים בריאה ואיכותית.

תחום רפואת העיניים הוא תחום רחב ביותר, המאגד תחתיו קשת רחבה של מחלות ותופעות, וכל אחת מהן דורשת מומחיות ספציפית, כדי לתת את הייעוץ, האבחון והטיפול המתאים והמקצועי ביותר.

אחת התופעות המטרידות ביותר היא תופעת היובש בעיניים. יובש בעיניים גורם לשלל תופעות מציקות ומטרידות, כמו גירודים, טשטושי ראייה, הרגשת חול בעיניים, מצמוצים באור השמש, דמע מוגבר ואודם בעיניים, ודורשת טיפול מיוחד.

רופא עיניים פרטי - מרפאת העיניים של הדסה מדיקל

עין יבשה נפוצה מאוד באוכלוסייה הכללית, יותר אצל נשים ואחרי גיל 40. הרבה מהמטופלים כלל אינם יודעים שיש להם עין יבשה ועובר זמן עד שהם נעשים סימפטומטיים. לדוגמה, אנשים אחרי ניתוח קטרקט – יותר מ-50% מהתלונות של המנותחים הם על יובש שלא טופל די טוב לפני הניתוח ואז היובש מחמיר וקשה יותר לטפל בו, כי הניתוח גורם לדלקת וחוזר חלילה.

מי שמועמד לניתוח קטרקט וסובל מיובש בעיניים, מומלץ שיטפל תחילה ביובש, כדי שהמצב לא יחמיר לאחר הניתוח.

במרפאת העיניים של הדסה מדיקל תוכלו להתייעץ עם רופא עיניים פרטי מומחה לטיפול ביובש בעיניים. במרפאה מטפלים ביובש בתרופות ובשיטות טיפול חדשות.

עוד מציעה המרפאה שירותי רפואת עיניים פרטית במגוון רחב של מחלות עיניים: מחלות קרנית והשתלות קרנית, יובש בעיניים, ניתוחי קטרקט ורפרקציה, הסרת משקפיים בלייזר, דלקות עפעפיים כרוניות ועוד.

אקולופלסטיקה – כירורגיה פלסטית של העין

תחום נוסף שמציעה מרפאת העיניים הוא אוקולופלסטיקה – כירורגיה פלסטית של העין. תחום זה מאגד הפרעות הקשורות לעפעפיים, דרכי הדמעות וארובת העין הן מבחינה רפואית והן מבחינה אסתטית; ניתוחים לתיקון מנח עפעפיים (פטוזיס, הרמת עפעפיים), הסרת נגעים שפירים וממאירים בעפעפיים, תיקון אנטרופיון/אקטרופיון של העפעף או אבנורמליות במנח הריסים, תיקון צניחת גבות, ניתוחי מעקפים, צנרור או הרחבת פתח דרכי הדמעות במקרי חסימה חלקית או מלאה של תעלת הדמעות, אבחון וטיפול בדלקות/זיהומים בארובת העין, מחלות אוטואימוניות הפוגעות בארובת העין דוגמת מחלת בלוטת התריס וטיפול בגידולי ארובה.

המטופלים במרפאת העיניים של הדסה מדיקל מקבלים יחס אישי ומותאם לתלונתם הספציפית, ונהנים מהמצוינות של רופאי הדסה ומהציוד הרפואי המתקדם ביותר.

רופאי העיניים המומלצים שלנו

שם הרופאתפקידתחומי התמחות עיקריים
פרופ' טיכו אוריאלמנהל שירות גלאוקומה, לשעברגלאוקומה, טיפול קליני, ניתוחי זגוגית וניתוחי קטרקט
ד"ר שלמה דותןמומחה למחלות נוירואופטלמולוגיותמחלות עצב הראיה, לחץ תוך-גולגולתי מוגבר,שיתוקים של עצבים מוחיים, הפרעות בשדות ראיה
ד"ר יצחק חמומנהל המרכז למחלות רשתית וניתוחי זגוגית, לשעברמחלות רשתית, ניתוחי זגוגית וניתוחי קטרקט
ד"ר לביא איתימומחה קרנית, קטרקטקרנית וקטרקט
ד"ר שי קהת-אופירמומחה לטיפולים אסתטיים ולניתוחי עפעפייםהתמחות באוקולופלסטיקה, ניתוחי עפעפיים, ארובה ודרכי דמעות למבוגרים וילדים

התקשרו 3811* או השאירו פרטיכם